skip to Main Content
تلفن: 60 83 17 88 9821+    فاکس: 57 82 74 88 9821+    

براکت دکل

براکت دکل یکی از اجزای جانبی جهت نصب آنتن ها بر روی دکل های مخابراتی می باشد که از صدمه دیدن دکل جلوگیری می کند. براکت در لغت به معنای پایه و نگهدارنده می باشد. با توجه به اینکه دکل ها انواع مختلفی دارند برای نصب آنتن بر روی آنها از استراکچرها استفاده می شود زیرا بعضی از دکل ها نبشی و برخی از آنها از جنس لوله با سایز های متفاوت می باشند که استراکچر ها کار استاندارد سازی نصب آنتن بر روی دکل ها را انجام می دهند.براکت های فلزی قابلیت نصب همه نوع آنتن  روی دکلهای مختلف را ایجاد می کنند که بر حسب نوع دکل ها، استراکچرها اشکال متفاوتی دارند . از آنجاییکه که ممکن است چندین اپراتور بر روی یک دکل مخابراتی آنتن نصب کنند لذا از براکت استفاده می شود که باعث شود تا آنتن از دکل مورد نظر فاصله بگیرد تا بتواند قابلیت نصب چندین فرستنده را در ارتفاعات یکسان به وجود بیاورد.

در حالت کلی براکت ها به دو دسته Adjustable (قابل حرکت) و Fix (ثابت) تقسیم می شوند.همچنین براکت ها یا استراکچرها برای آنتنMW و GSM قابل استفاده می باشند که طول لوله براکت  MW کوتاهتر از لوله GSM است. لوله براکت MW معمولا ۱۱ متری و لوله براکت GSM معمولا ۳ متری می باشد.زیرا همانطور که در تفاوت آنتنهای GSM وMW  آورده شد شکل ظاهری آنتن های GSM  به صورت مکعب مستطیل می باشد و ابعاد اغلب این آنتن ها که در صنعت مخابرات مورداستفاده قرار می گیرد۲۵۸۰*۲۶۲*۱۱۶mm   می باشد و آنتن های MWبه صورت دیش ماهواره ای و با قطر ۰/۳، ۰/۶و ۱/۲۲متر در بازار یافت می شود.

براکت دکل,براکت دکل خود ایستا,براکت دکل مخابراتی,براکت دکل مهاری,فروش براکت دکل,فروش براکت دکل خود ایستا,فروش براکت دکل مخابراتی,فروش براکت دکل مهاری,قیمت براکت دکل,قیمت براکت دکل خود ایستا,قیمت براکت دکل مخابراتی,قیمت براکت دکل مهاری

از ویژگی مهم براکت یا استراکچرها، می توان به قابلیت تنظیم شدن در زوایای مختلف آن اشاره کرد. براکت ها یا استراکچرها بر روی دکل های زیر قابل نصب می باشند.

۱-براکت دکل خود ایستا

۲-براکت دکل منوپل

۳-براکت دکل مهاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top