skip to Main Content
تلفن: 60 83 17 88 9821+    فاکس: 57 82 74 88 9821+    

دکل دوربین مدار بسته

دکل دوربین مدار بسته

دکل دوربین مدار بسته از نوع منوپل (تک پایه) بوده و برای نصب دوربین مدار بسته در جهت افزایش بُرد دید دوربین و کاهش دسترسی غیرمجاز و همچنین ایجاد زاویه دید مناسب کاربرد دارند و با توجه به فضای کمی که اشغال می‌کنند مد نظر قرار گرفته و در محیط‌ های شهری که زمین از ارزش بالائی برخوردار است استفاده می‌شود . ظرفیت باربری آنها محدود بوده و تنها با جرثقیل نصب می‌شوند، بنابراین در محلی باید نصب شوند که امکان حرکت و نصب با جرثقیل وجود داشته باشد . بر اساس مورد استفاده آن در شرایط مختلف اقلیمی ( از نظر میزان شدت وزش باد یا قرار داشتن در کنار مسیر های پر ارتعاش ) و کاربرد آن در جاهای مختلف ، بسته به میدان دید مورد نیاز و نیز گاهی بر اساس سلیقه ، در طول های مختلف طراحی و ساخته می شوند . می تواند از جنس آهن با روکش گالوانیزه و یا بدون روکش بوده و یا حتی در شرایطی خاص از آلومینیوم و یا آلیاژهای دیگر استفاده نمود .

نکاتی در مورد دکل دوربین مدار بسته

در صورت عدم رعایت استانداردهای تعیین شده جهت ساخت ، پایه دوربین دچار لرزش خواهد شد که این لرزش تاثیر مستقیمی بر کیفیت تصویر دوربین نصب شده بر روی دکل خواهد گذاشت . جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدگی ، این پایه ها معمولاً با گالوانیزه گرم (HOT DEEP GALVANIZED) پوشیده می شوند و یا بنا به سلیقه و سفارش مشتری از رنگ اپوکسی جهت زیباتر شدن و هماهنگی با محیط کاربری دکل استفاده می گردد . دکل های دوربین معمولاً بصورت ساده و یا نردبان و سبد دار LADDER PLAT FORM جهت سهولت سرویس دوربین ها طراحی ، ساخته و نصب می گردند . دوربین های نظارتی نصب شده بر روی  پایه های مرتفع معمولاً بصورت وایرلس اجرا می گردند.

 

دکل دوربین مدار بسته,انواع پای دوربین مدار بسته,دکل دوربین,دکل دوربین,دکل های دوربین مدار بسته,فروش دکل دوربین,فروش دکل دوربین,قیمت دکل دوربین,قیمت دکل دوربین,مشخصات دکل دوربین,مشخصات فنی دکل دوربین

 

انواع دکل دوربین مدار بسته :

چندوجهی ، لوله ای ، مکعبی ، ماژولار

موارد استفاده از دکل دوربین مدار بسته به شرح ذیل می باشد :

  1. ساخت پایه جهت نصب دوربین سیستم های امنیتی و نظارتی ( دوربین های اسپیددام ، ثابت و … ).
  2. ساخت پایه جهت نصب دوربین های کنترل مکانیزه محدوده طرح ترافیک ( دکل دوربین ترافیکی ).
  3. ساخت پایه جهت نصب دوربین های ثبت تخلف راهنمایی و رانندگی .

یک دیدگاه

Back To Top
Minkah Fitzpatrick Authentic Jersey 
Free Porn Channels And Sex Videos Channels