skip to Main Content
تلفن: 60 83 17 88 9821+    فاکس: 57 82 74 88 9821+    

دکل روشنایی استادیومی

دکل روشنایی استادیومی برای تامین روشنایی استاندارد زمین های ورزشی , استادیوم ها , میادین ورزشی با ارتفاع مختلف توسط تاورکو طراحی و تولید می گردد. برج های استادیومی نیز در دو نوع ثابت و متحرک ساخته میشود . کاربرد معمول نوع متحرک در دکل هایی میباشد که دارای وزن سبد ( هد ثابت + پروژکتور) تا میزان خاصی باشد و اغلب در زمین های کوچکتر و یا فضاهایی که نیاز به لوکس نوری کمتری داشته باشند استفاده میشود. در نوع متحرک در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر پروژکتورها ، سبد با استفاده از کنترل الکتریکی و نیروی مکانیکی ناشی از موتور،به پایین منتقل شده و رفع عیب انجام می گیرد.

برج نوری استادیومی

نوع ثابت نیز به طور معمول در استادیوم های بزرگتر که دارای زمین بازی استاندارد و بالطبع نیاز به لوکس نوری بیشتری دارند استفاده میگردد. خاطرنشان میگردد این نوع برج ها دارای نردبان و سکو در بالای برج به منظور تعمیر و نگهداری پروژکتورها هستند. مبنای اصلی طراحی این پایه ها بر اساس نوع کاربری ورزشگاه، میزان لوکس نور موردنیاز، ایجاد محیطی یکنواخت و به دور از ایجاد خیرگی برای بازیکنان و تماشاچیان می باشد.

از دیگر موارد مصرف برج پرده ای , محل هایی می باشد که امکان نصب برج روشنایی محوطه ای در مرکز محوطه وجود نداشته باشد و یا اینکه به هر دلیلی نیاز به پرتاب نور به یک سمت باشد. تاورکو طراح و تولید کننده دکل روشنایی استادیومی می باشد . محاسبه ارتفاع پایه دکل روشنایی و تعداد و توان پروژکتورها بر اساس استانداردها و تعاریف بین المللی با استفاده از نرم افزارهای مهندسی روشنایی نظیر DIALUX  و CALCULUX  انجام می شود. کلیه قطعات فلزی به منظور ایجاد مقاومت در برابر فرسایش و زنگ زدگی توسط عملیات آبکاری و طبق استاندارد های ‎ CAN/CSA G164، ISO 1461‎، ‎ASTM A123 ‎‎وAS/NZS 4680 دارای پوشش گالوانیزه گرم (روی) میگردند . انجام فونداسیون , نصب دکل ها , اجرای سیستم روشنایی و سیستم کنترل از راه دور تاسیسات در صورت درخواست کارفرما قابل اجرا است.

مشخصات فنی برج نوری استادیومی

محاسبه ارتفاع برج و تعداد و نوع پروژکتور ها بر اساس ابعاد زمین ورزشگاه بوسیله نرم افزارهای مهندسی طراحی برج ها در دو نوع هد ثابت و متحرک مطابق با آئین نامه ۵۱۹ و استانداردهای بین المللی پایه تلسکوپی با امکان نصب نردبان (لدر) , سبد (بسکت) و سکو در نوع برج با هد ثابت

دارای دفترچه محاسبات سازه ، روشنایی و بتن

پوشش کلیه قطعات با گالوانیزه گرم به روش غوطه وری با ضخامت متوسط ۹۰ میکرون

استفاده از چراغ چشمک زن، میله برق گیر و مدار کنترل و فرمان مناسب.تاورکو

برج روشنایی سیار,برج روشنایی متحرک,برج نوری استادیومی,خرید برج نوری,دکل روشنایی استادیومی,فروش برج نوری استادیومی,فروش دکل روشنایی استادیومی,قیمت برج نور,قیمت برج نوری استادیومی,قیمت دکل روشنایی استادیومی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top