skip to Main Content
تلفن: 60 83 17 88 9821+    فاکس: 57 82 74 88 9821+    

دکل روشنایی ۱۸ متری

دکل روشنایی ۱۸ متری از انواع دکل های منوپل بوده و بهترین راه حل برای روشنایی فضاهای باز با ابعاد بزرگ می باشد که در ۲ مدل سبد ثابت و سبد متحرک تولید می شوند . دکل منوپل چند وجهی یا دکل‌های تک‌پایه یا منوپل به دکل‌هایی گفته می‌شود که به صورت تک‌پایه باشد . این دکل‌ها با مقاطع چند وجهی ساخته می‌شود  . هر سکشن معمولاً ۶ متر می باشد و دهنه پایین از دهنه بالایی بزرگتر می باشد ، در واقع دکل از پایین به بالا نازکتر می شود . این نوع دکل‌ها بر روی یک پایه استوار بوده و لنگر زیادی در پای دکل وجود دارد . لرزش این دکل‌ها به تناسب بقیه دکل‌ها بیشتر می‌باشد . این نوع دکل‌ها با توجه به فضای کمی که اشغال می‌کنند مد نظر قرار گرفته و در محیط‌های شهری که زمین از ارزش بالائی برخوردار است استفاده می‌شود .

ظرفیت باربری آنها محدود بوده و در اکثر مواقع تنها برای شبکه موبایل استفاده می‌شود . اتصال سکشن این نوع دکل ها به یکدیگر به دو صورت فلنچی و تلسکوپی می باشد . این دکل‌ها تنها با جرثقیل نصب می‌شود بنابراین در محلی باید نصب شود که امکان حرکت و نصب با جرثقیل وجود داشته باشد. با توجه به نوع کاربری دکل و محلی که برای آن طراحی شده است امکان نصب پرژکتور با توان های مصرفی مختلف به تعداد ۶ تا ۳۶ عدد بر روی  آن وجود دارد . جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدگی ، این پایه ها معمولاً با گالوانیزه گرم (HOT DEEP  LVANIZED) پوشیده می شوند و یا بنا به سلیقه و سفارش مشتری از رنگ اپوکسی جهت زیباتر شدن و هماهنگی با محیط کاربری دکل استفاده می گردد.

برج روشنایی 18 متری,برج نوری 18 متری,دکل روشنایی 18 متری,ساخت برج نوری,فروش برج روشنایی 18 متری,فروش برج نوری 18 متری,فروش دکل روشنایی 18 متری,قیمت برج روشنایی 18 متری,قیمت برج نوری 18 متری,قیمت دکل روشنایی 18 متری

    مشخصات فنی دکل روشنایی ۱۸ متری :

بدنه از جنس فولاد ST37  با مقطع چندضلعی که به صورت هرم ناقص قطر آن از پایین به بالا کم می شود. ضخامت ورق و قطر پایین و بالای پایه بر اساس محاسبات سازه ای مطابق آیین نامه ۵۱۹  مبحث ششم طراحی می گردد .

موارد کاربرد :

        ♦ پارکینگ های روباز

        ♦ محوطه کارخانجات

        ♦ بار انداز ها ، بنادر و فرودگاه ها

        ♦ پارک ها و مکان های تفریحی

        ♦ میادین و استادیوم های ورزشی

        ♦ سایت های نفت و گاز و پتروشیمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top