skip to Main Content
تلفن: 60 83 17 88 9821+    فاکس: 57 82 74 88 9821+    

مشاوره ، طراحی و تولید دکل

طراحی دکل

طراحی دکل :  تاورکو با  بهره گیری از مجرب ترین و حرفه ای ترین مشاورین در زمینه ساخت انواع دکل ، از توانایی ارائه مشاوره به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای جهت سهولت در اجرای پروژه ای شما برخوردار می باشد . با بهره گیری از متخصصین ما می توانید ساخت دکل خود را چه از نظر اقتصادی و چه از نظر کیفیت ، سرعت و … در بهترین حالت ممکن به سرانجام برسانید ، چرا که تمام راهکارها و پیشنهادهای ارائه شده حاصل تجربیات و محاسبات کاملا تخصصی و اصولی که ثمره سالها تولید انواع دکل میباشد . کاملا واضح می باشد که تفاوت در نوع کاربرد ، محل نصب ، زمان نصب و … تاثیر بسیار مهمی در آنچه که مد نظر شما می باشد ، خواهد گذاشت . پس چه بسا تا با مشاوره با ما به آیده آل خود نزدیک تر گردیده . امروزه میتوان با کمک و بهره گیری از علم و نرم افزارهای موجود مرحله آزمون و خطا را در رسیدن به نتیجه مطلوب به حداقل رساند که تاورکو با به کار گیری این مهم در فرآیند طراحی دکل توانسته صرفه جویی و بازده بسیار چشم گیری را کسب نماید . 

طراحی دکل,طراحی دکل های مخابراتی,طراحی دکل مخابراتی,طراحی سازه های فلزی,سازه های فلزی,هزینه طراحی دکل,تولید دکل,تولید دکل مخابراتی,استاندارد طراحی دکل مخابراتی,استاندارد طراحی دکل های مخابراتی,محاسبات دکل مخابراتی,نقشه دکل های ایرانسل

مشاوره ، طراحی و تولید دکل

این شرکت بر اساس نیازهای تکنولوژی سفارش دهندگان و انطباق با استانداردهای جهانی ، توسط کادر کار آزموده واحد طراحی و مهندسی و با احتساب عواملی از قبیل شرایط  آب و هوائی ، محاسبات بار گذاری و طراحی خطی و اتصالات و…. نسبت به شبیه سازی و ساخت نمونه آزمایشی اقدام نموده و پس از حصول اطمینان کامل از این مراحل نسبت به تولید انبوه مبادرت می نماید .

طراحی دکل,طراحی دکل های مخابراتی,طراحی دکل مخابراتی,طراحی سازه های فلزی,سازه های فلزی,هزینه طراحی دکل,تولید دکل,تولید دکل مخابراتی,استاندارد طراحی دکل مخابراتی,استاندارد طراحی دکل های مخابراتی,محاسبات دکل مخابراتی,نقشه دکل های ایرانسل

مشاوره ، طراحی و تولید دکل

خوشبختانه امروزه با توجه به وجود امکانات ، معادن و نیروی کار در سطح عالی کشور ما توانسته جایگاه بسیار مهمی در صنعت تولید و ساخت دکل درجهان بدست آورد تا جایی که به اذعان مدیر عامل شرکت تولید کننده دکل های خطوط نیرو و مخابرات در سال ۱۳۸۱ ایران در رده سوم تولید کننده گان دکل های انتقال نیرو قرار داشته است . شرکت تاورکو با توجه به این مهم و در راستای بهبود و پیشرفت قدم در این عرصه نهاد که با توجه به امکانات و ملزومات تعبیه گردیده توانسته ایم در این صنعت قدم های محکم و استواری برداریم . امروزه کارخانه تاورکو یکی از مجهزترین و تکمیل ترین کارخانجات در زمینه تولید انواع دکل از قبیل : خودایستا ( چهاروجهی ، سه وجهی ) منوپل ( پایه دوربین ، روشنایی ) مهاری ( G35 , G45 … ) و …. می باشد .

مشاوره ، طراحی و تولید دکل

بدیهی است تولید دکل شامل مراحل و پروسه عظیم و پیچیده خاص خود می باشد که تاورکو سعی بر آن کرده است تا با ارائه یک پکیج کامل از خدمات تولید دکل شامل :

طراحی ( یک طرح مطمئن ، مقرون به صرفه و حرفه ای ) ، تهیه ملزومات اولیه ساخت دکل ، بکار گیری نیروی کاملا مجرب و متخصص در زمینه ساخت انواع دکل ، گالوانیزه و رنگ آمیزی دکل های سفارشی بنا به درخواست سفارش دهنده ، نصب و بهره برداری از دکل ، نگهداری و پشتیبانی از دکل . در وقت  و سرمایه مشتریان ایجاد صرفه جویی نمایید تا سفارش دهنده بتواند با دیدی باز و بدون دغدغه خاطر اقدام به تصمیم گیری و ارائه سفارش دهد . علاوه بر موارد ذکر شده جهت تولید و ارائه دکل خدماتی همچون چاه ارت ، ارائه صاقه گیر استاندارد و غیره نیز از جانب تاورکو ارائه می گردد تا تمامی مراحل از ابتدایی ترین گام ها تا بعد از راه اندازی و بهره وری به صورت یکجا در یک مجموعه انجام گیرد تا بدین صورت خدمات به صورت مستقیم و بدون واسطه ارائه شود ، در نتیجه قیمت تمام شده بهینه می گردد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top