skip to Main Content
تلفن: 60 83 17 88 9821+    فاکس: 57 82 74 88 9821+    

فنس مخابراتی

فنس مخابراتی از فریم با توری سنگین تولید می گردد که بنا بر نیاز ابعاد هر سایت می توان از یک پنل با ابعاد خاص استفاده نمود . کلیه سطوح قوطی در تمامی مسیر اتصال به توری توسط جوش CO2 ثابت گردیده است که این امر امکان حرکت قوطی به طرفین را ناممکن می سازد . در هر فنس یک درب جهت ورود به سایت و به صورت دو لنگه تعبیه شده است این درب امکان نصب در تمامی اضلاع به جز اضلاع ابتدایی وانتهایی را دارد .درب ورودی به صورتی طراحی گردیده است که هر دو لنگه به سمت خارج فنس باز می گردد و هیچگونه دسترسی به لولا از بیرون فنس میسر نمی باشد . این مهم امکان استفاده بیشتر از فضای داخلی را برای اپراتور مهیا ساخته و درب هیچگونه برخوردی باتجهیزات نصب شده درفضای داخلی سایت در هنگام بازشدن ندارد . تاورکو تولید کننده انواع فنس های شهری و برون شهری با امنیت بالا بوده و آمادگی تولید هر نوع فنس فلزی در ابعاد و اشکال مختلف را دارد .

فنس,تولید کننده فنس مخابراتی,فروش فنس مخابراتی,فنس ایرانسل,فنس دکل,فنس دکل مخابراتی,فنس مخابراتی,قیمت فنس مخابراتی,نصب فنس مخابراتی

انواع فنس مخابراتی :

۱٫فنس نرمال ( Normal Fence )

فنس نرمال ( Normal Fence ) به فنسی می گویند که ازورق اکسپندد (Epanded) یا استرچ متال با ضخامت ۲٫۵ میلیمتر تهیه می گردد که در بخش مخابراتی و صنعتی از این فنس استفاده می گرددکه نسبت به نوع فنس امنیت بالا (Highsecure Fence) از وزن کمتری برخوردار می باشد و برای سایت های درون شهری بسیار مناسب است .

۲٫فنس امنیت بالا ( Highsecure Fence )

فنس امنیت بالا ( Highsecure Fence ) به فنسی می گویند که ازورق اکسپندد (Expanded) یا استرچ متال با ضخامت ۳٫۵ تا ۴ میلیمتر تهیه می گردد که در بخش مخابراتی و صنعتی از این فنس استفاده می گردد که دارای امنیت بسیار بالایی می باشد که ازنوع فنس ها در مناطقی که ضریب امنیتی مناسبی ندارد مانند مناطق برون شهری و جاده ای استفاده می گردد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top