skip to Main Content
تلفن: 60 83 17 88 9821+    فاکس: 57 82 74 88 9821+    

مانتینگ دکل

مانتینگ دکل یکی از اجزای جانبی جهت نصب آنتن ها بر روی دکل های مخابراتی می باشد که از صدمه دیدن دکل جلوگیری می کند. مانتینگ در لغت به معنای پایه و نگهدارنده می باشد. با توجه به اینکه دکل ها انواع مختلفی دارند برای نصب آنتن بر روی آنها از استراکچرها استفاده می شود زیرا بعضی از دکل ها نبشی و برخی از آنها از جنس لوله با سایز های متفاوت می باشند که استراکچر ها کار استاندارد سازی نصب آنتن بر روی دکل ها را انجام می دهند. مانتینگ های فلزی قابلیت نصب همه نوع آنتن  روی دکلهای مختلف را ایجاد می کنند که بر حسب نوع دکل ها، استراکچرها اشکال متفاوتی دارند.از آنجاییکه که ممکن است چندین اپراتور بر روی یک دکل مخابراتی آنتن نصب کنند لذا از مانتینگ استفاده می شود که باعث شود تا آنتن از دکل مورد نظر فاصله بگیرد تا بتواند قابلیت نصب چندین فرستنده را در ارتفاعات یکسان به وجود بیاورد.در حالت کلی مانتینگها به دو دسته  Adjustable (قابل حرکت) و Fix (ثابت) تقسیم می شوند.

همچنین مانتینگها یا استراکچرها برای آنتنMW و GSM قابل استفاده می باشند که طول لوله مانتینگ MW کوتاهتر از لوله GSM است. لوله مانتینگ MW معمولا ۱۱ متری و لوله مانتینگGSM معمولا ۳ متری می باشد.زیرا همانطور که در تفاوت آنتنهای GSM وMW  آورده شد شکل ظاهری آنتن های GSM به صورت مکعب مستطیل می باشد و ابعاد اغلب این آنتن ها که در صنعت مخابرات مورداستفاده قرار می گیرد ۲۵۸۰*۲۶۲*۱۱۶mm می باشد و آنتن های MWبه صورت دیش ماهواره ای و با قطر ۰/۳، ۰/۶و ۱/۲۲متر در بازار یافت می شود. از ویژگی مهم مانتینگ یا استراکچرها، می توان به قابلیت تنظیم شدن در زوایای مختلف آن اشاره کرد.

مانتینگ ها یا استراکچرها بر روی دکل های زیر قابل نصب می باشند.

۱- دکل خود ایستا

۲- دکل منوپل

۳- دکل مهاری

تاورکو به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان دکلهای مخابرتی و انواع سازه های فلزی ، انواع مانتینگ دکل را با رعایت استاندارد های روز مخابرات ایران با بالاترین کیفیت تولید میکند .

مانتینگ,فروش مانتینگ دکل,فروش مانتینگ دکل خود ایستا,فروش مانتینگ دکل مخابراتی,فروش مانتینگ دکل منوپل,قیمت مانتینگ دکل,قیمت مانتینگ دکل خود ایستا,قیمت مانتینگ دکل مخابراتی,قیمت مانتینگ دکل منوپل,مانتینگ دکل,مانتینگ دکل خود ایستا,مانتینگ دکل مخابراتی,مانتینگ دکل منوپل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top