skip to Main Content
تلفن: 60 83 17 88 9821+    فاکس: 57 82 74 88 9821+    

پایه چراغ خیابانی لوله ای

پایه چراغ خیابانی لوله ای از انواع دکل های منوپل بوده که بهترین راه حل  برای روشنایی خیابان ها ، بزرگراه ها ، جاده ها ،مسیر های دسترسی و کلاً فضاهایی است که مختصاتی با عرض کم و طول زیاد دارند و در ۲ مدل لوله ای و چند وجهی تولید می شوند . پایه چراغ خیابانی در انواع مختلف از جمله چند وجهی ، لوله ای و بر حسب مورد مطابق با تقاضای مصرف کننده و با توجه به طراحی معابر شهری و بزرگراهی در ارتفاعات ۳ متر الی ۱۸ متر تولید می گردد و جهت روشنایی معابر در رنج استاندارد، سرشاخه هایی با طول و زاویه ای مناسب با عرض معبر ، فاصله پایه از رفوژ و نوع پخش نور چراغ در طرحهای متفاوت قابل عرضه می باشد . این پایه ها در شکل ها و اندازه های مختلف با تعداد سراندازهای مورد نیاز تولید می گردد و طرح لوله و فاصله بین پایه ها توسط نرم افزارهای ویژه محاسبه می گردد . پوشش پایه چراغ خیابانی با توجه به آب و هوای منطقه و میزان دوام و ماندگاری تعیین می گردد ، پوشش پایه چراغ خیابانی می توان گالوانیزه گرم ، رنگ الکترواستاتیک ،رنگ اپوکسی با تنوع رنگی پوشش داده می شود.

موارد کاربرد پایه چراغ خیابانی لوله ای :

. خیابان ها و بزرگراه ها
. جاده های اصلی و فرعی
. پارک های تفریحی و مجتمع های مسکونی و صنعتی
. پارکینگ ها و مراکز خرید

پایه چراغ خیابانی بهترین راه حل برای روشنایی خیابان ها ، بزرگراه ها، جاده ها ،مسیر های دسترسی و کلاً فضاهایی است که مختصاتی با عرض کم و طول زیاد دارند و در ۲ مدل لوله ای و چند وجهی تولید می شوند . ستون اصلی پایه توسط صفحه آهنی مربع یا دایره شکلی به نام بیس پلیت و از طریق چند عدد انکر بولت به فونداسیون متصل می گردد . لچکی ها که شکلی شبیه مثلث دارند به محل اتصال ستون پایه چراغ با بیس پلیت ، جوش شده و این اتصال را تقویت کنند . کاهش مصرف انرژی و استفاده از انرژی های نو در حال حاضر که انرژی یکی از پر بها ترین منابع و در حال تمام شدن می باشد، اهمیت بسزایی دارد. چراغ خیابانی و چراغ پارکی یکی از پر مصرف ترین وسایل انرژی الکتریکی و یا برق می باشند. بنابراین کاهش مصرف انرژی در این وسایل روشنایی اهمیت بسزایی دارد. ستون اصلی پایه توسط صفحه آهنی مربع یا دایره شکلی به نام بیس پلیت و از طریق چند عدد انکر بولت به فونداسیون متصل می گردد . لچکی ها که شکلی شبیه  مثلث دارند و به محل اتصال ستون پایه چراغ با بیس پلیت ، جوش شده و این اتصال  را تقویت کنند .

پایه چراغ خیابانی لوله ای,استاندارد پایه چراغ روشنایی,پایه روشنایی,تیر برق فلزی,تیر چراغ گالوانیزه,ساخت پایه های روشنایی,فروش پایه روشنایی,فروش تیر برق فلزی,قیمت پایه روشنایی,قیمت تیر برق فلزی,هزینه تیر چراغ برق

موارد کاربرد پایه چراغ خیابانی لوله ای :

  • خیابان ها و بزرگراه ها
  • جاده های اصلی و فرعی
  • پارک های تفریحی و  مجتمع های مسکونی و صنعتی
  • پارکینگ ها و مراکز خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top