skip to Main Content
تلفن: 60 83 17 88 9821+    فاکس: 57 82 74 88 9821+    

پایه چراغ پارکی

پایه چراغ پارکی از انواع دکل های منوپل بوده که با سطح مقطع گرد در متراژ های بین ۳ تا ۱۵ متر با پوشش گالوانیزه گرم و یا رنگ اپوکسی با استفاده از ورق آهن ST37 جهت نصب در معابر ، خیابان ها ، پارک ها و … تولید می شود . پایه چراغ پارکی یکی از ضروری ترین تجهیزات مبلمان شهری در زمینه تجهیزات روشنایی شهری است که از دیر باز در کانون توجه مدیران شهری قرار دارد . چراغ پارکی علاوه بر جلوه زیبایی که ایجاد می کند ، در تامین نور ، امنیت پارکها و اماکن عمومی در فضای باز نقش موثری دارد که این مورد برای خانواده هایی که در شب به پارکها برای استفاده از طبیعت می روند امری اجتناب ناپذیر است . در ضمن سایر ادوات به کار رفته در پارکها و فضاسازی های انجام شده در این گونه محیط ها هم در زیر نور چراغ پارکی جلوه و کاربرد خواهد داشت . حالت نورافشانی و پخش نور مناسب این محصول علاوه بر روشنایی پارکها ، پیاده رو های دو طرفه ، جاده ها و راه ها باعث تزئین و افزایش زیبایی محیط نیز خواهد شد .

پایه چراغ پارکی,پایه چراغ چمنی,چراغ پارکی پایه کوتاه,چراغ های پارکی و چمنی,خرید چراغ پارکی,فروش پایه چراغ پارکی,قیمت پایه چراغ پارکی,قیمت چراغ باغی,قیمت چراغ پارکی پایه کوتاه,قیمت چراغ چمنی

پایه چراغ پارکی

 همانطور که می دانید روشنایی پارک ها ، خیابان ها ، تفرجگاه ها و محوطه های ساختمانی بسیار مهم و ضروری است و استفاده از چراغ های حیاطی و پارکی می تواند ضمن تامین روشنایی محیط به زیبا شدن آن نیز کمک کند . با توجه به اینکه امروزه تزیین محیط های شهری با استفاده از المان های مختلف مورد توجه قرار دارد ، نور هم یکی از عواملی است که در زیبایی محیط تاثیرگذار می باشد بنابراین نور پردازی محیط از اهمیت بالایی برخوردار است . پایه روشنایی یکی از تجهیزات روشنایی است که در اندازه ها و مدل های مختلفی تولید می شود و از آنها در پارک ها ، باغ ها ، باغچه ها ، ویلاها و حیاط منازل استفاده می شود همچنین این پایه ها بنا به کاربردشان در ارتفاع های مختلف و مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند.

Back To Top